الکتروموتور زیمنس

الکتروموتور زیمنس آلمان بدون شک یکی از پرفروش‌ترین موتورها در دنیا و ایران می‌باشد. زیمنس یکی از تأمین‌کنندگان پیشرو در جهان است. این موتورها با نام تجاری زیمنس SIEMENS و استاندارد  ISO،NEMA  ارائه می‌گردند. موتور زیمنس ساخت کشور چک می‌باشند.
مشتریان می‌توانند موتور مناسب برای هر نوع کار در صنایع تولیدی و همچنین در بخش انرژی را با اتوماسیون صنعتی آن پیدا کنند. از اصلی‌ترین فعالیت شرکت زیمنس تولید الکتروموتور زیمنس می‌باشد. بهترین برتری الکتروموتور زیمنس بهبود وضوح برای مشتریان در هنگام انتخاب موتور می‌باشد. پوشش موتورها تقریباً در تمام مناطق از لحاظ آب و هوایی و صنعت‌های مختلف به‌صورت یکپارچه پخش‌شده است.
الکتروموتورهای زیمنس در انواع مختلف جهت صنایعی چون فولاد، صنایع سیمان، صنایع خودرو سازی، صنایع معدنی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکار گرفته می‌شود و همچنین کلید کامپکت را تولید می کند.

موتور فشار ضعیف زیمنس

موتورهای فشار ضعیف زیمنس جزو بیشترین درخواست مشتریان می‌باشد که کلیه این موتورها بر اساس استاندارد IEC ساخته و تولید می‌شوند.. موتورهای فشار ضعیف زیمنس برای مصارف صنعتی عمومی استفاده می‌شوند. این موتور با قاب آلومینیومی در سایزهای شفت ۸۰ تا ۱۶۰ و قدرت ۹۰ W تا ۴۵ کیلووات. برنامه‌های کاربردی مانند پمپ، کمپرسور و…با مزایای ویژه وزن کم و راندمان بالا؛ و در نوع چدنی از قدرت ۷۵۰ W تا ۳۱۵ کیلووات که در سایزهای شفت ۱۰۰-۳۱۵ در دسترس هستند و در شرایط سخت‌تر مانند صنایع کاغذ و صنعت چاپ و همچنین در صنعت مواد شیمیایی / پتروشیمی استفاده می‌شوند. زیمنس مجموعه‌ای کامل از موتور کوچک برای کاربردهای کنترل حرکت برای موقعیت‌یابی دقیق و پویا و کنترل حرکت دقیق شفت درایو ارائه می‌دهد.
دسته موتور فشار ضعیف زیمنس در انواع زیر به مشتریان ارائه می‌گردد.

مدل‌های قابل‌ارائه موتور فشار ضعیف زیمنس:

موتور ضد انفجار SIEMENS
موتور اسلیم رینگ SIEMENS
موتور ترمز دار SIEMENS
موتور دالاندر زیمنس
موتور معمولی زیمنس

موتورهای فشار ضعیف زیمنس IEC:

موتور زیمنس IEC
موتور زیمنس گشتاور بالا SIMOTICS HT
موتور ضدانفجار زیمنس SIMOTICS XP
موتور زیمنس طبق استاندارد NEMA

موتور فشار ضعیف زیمنس سری SIMOTICS GP:

موتور زیمنس سری SIMOTICS GP
موتور زیمنس سری
SIMOTICS SD
موتور زیمنس سری
SIMOTICS SD
موتور زیمنس سری
SIMOTICS FD

برای مشاهده محصولات موتور فشار ضعیف زیمنس اینجا را کلیک کنید.

Top